قرآن از منظری دگر

مقالات، کتب،داستان، احکام

اما ما در اینجا سعی داریم یک عده از کارهای بسیار جالب که خیلی قابل استفاده است معرفی کنیم.

1- اول از مقالات شروع می کنیم. وقتی سایتها را برای درست کردن این ویژه نامه می دیدم مقالات بسیار جالبی دیدم که خیلی از مفاهیم سخت که به گوش همه رسیده را به راحتی حل کرده برای همین شما میتونید یک سری از مقالات( که تقریبا 176 تا میشه) را از اینجا دریافت کنید و ببینید.

2- اما یک سری از استفتائات و احکام قرآنی هم هست که بسیار مورد استفاده قرار می گیره که شما می تونید برای بهره بردن از تعدادی از احکام به اینجا مراجعه کنید.

3- اما از کتب بگم که خیلی جای حرف داره. ولی من چند تا لینک به درد بخور معرفی می کنم که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره. اول برای اینکه به یک مجموعه کتب قرآنی دست پیدا کنید که البته تفسیر نمونه هم داخلش هست به اینجا مراجعه کنید. یک کتابخانه کامل دیگه ای هم هست که می تونید از اینجا پیداش کنید. ودر اینجا و اینجا هم کتابخانه جالبی وجود داره.

4- یک عده ای از دوستان هستند که مطالعشون در مورد قرآن فقط به ترجمه بسنده نشده و به تفاسیر مختلف هم مراجعه می کنند برای همین من چند تا از کتابهای تفسیری معروف را معرفی کردم که می تونید از لینکهای زیر از دیدن اونها لذت ببرید و استفاده کنید برای استفاده از تفسیر فارسی نمونه به اینجا مراجعه کنید. برای استفاده از تفسیر عربی المیزان به اینجا مراجعه کنید اما تفسیر عربی نورالثقلین را می تونید از اینجا پیدا کنید اما البیان را هم که عربی است اینجا می تونید پیدا کنید. از تفسیر آقای هاشمی رفسنجانی چیزی شنیدید! می تونید تفسیر ایشان را با نام راهنما اینجا پیدا کنید . اما مجمع البیان هم اینجاست البته به زبان عربی.